Lekarze Radiolog

lekarz Maria Uliasz

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118
05-120 Legionowo

Świetny lekarz, kompetentny, miły z ogromną wiedzą. Jestem bardzo zadowolony z usług Pani dr. Z USG moje dziecko korzystało w Nowodworskim Centrum Medycznym.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Andrzej Hanczewski

Sybiraków 9
85-796 Bydgoszcz

Profesjonalne i jednocześnie serdeczne podejście do pacjenta, bardzo dokładnie przeprowadzone i opisane badanie, porada, gdzie dalej szukać rozwiązania problemu. Obie z mamą jesteśmy zadowolone i szczerze polecamy tego specjalistę. Dziękujemy Panie Doktorze !!!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Tomasz Lebda-Wyborny

ulica 1-go Maja 9
41-100 Siemianowice Śląskie

To było moje kolejne badanie w placówce w Siemianowicach Śląskich,w której miałam wykonywany MR kręgosłupa szyjnego,lędźwiowego, stawu kolanowego i mózgu. Dr Tomasz Lebda–Wyborny rzeczywiście jest doskonały. Jest fantastycznym diagnostą .Tak wnikliwie i szczegółowo interpretuje każdy najmniejszy szczegół ,że właściwie lekarz neurolog dostaje do ręki gotowy materiał diagnostyczny.Przede mną kolejne badanie, zasugerowane przez dra w epikryzie .Cztery placówki Resonicy, najbliżej mi do Rudy ,niestety ,opis pani Katarzyny M-P. był tak pobieżny ...
Opinia dodana przez: Gabi

lekarz Krzysztof Jurczyk

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Wspaniały Lekarz przez duże L.Takich lekarzy jak Pan Doktor nie jest wielu. Znalazł czas w godzinach swojej pracy aby porozmawiać ze mną i moją żoną która też jest pracownikiem służy zdrowia o mojej chorobie. Wytłumaczył jak będzie wyglądał zabieg chemoembolizacji. Czego można się spodziewać. Jakie mogą być objawy po zabiegu Szczerze polecam tego SPECJALISTĘ
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Ewa Pykosz-Władyka

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Super Pani doktor.Zna sie na tym co robi.Bardzo mila,odp.na wszystkie pyt.pacjenta zwizane np.z usg.Polecam.
Opinia dodana przez: Renata
Radiolog godny polecenia, przede wszystkim specjalista, który cały czas pogłębia swoją wiedze i umiejętności. Potrafi zobaczyć zmiany, których inni nie widzą lub nie chcą zobaczyć. Po przeprowadzeniu badania i odebraniu opisu polecam zacząć leczenie od omówienia z radiologiem badania zanim wybierzesz się do lekarza. To jest odstawa!
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Artur Kobielski

Radiolog, Pediatra

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Lekarz godny polecenia. Wspaniałe podejście do pacjentów , tłumaczenie pacjentowi zagadnień chorobowych na najwyższym poziomie, profesjonalista o wielkim sercu, z bardzo dużą dozą ludzkiej życzliwości i uprzejmości, tak mało spotykanej w naszym społeczeństwie.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Tomasz Radzikowski

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Witam chciałam podziękować za wnikliwy i rzetelny opis RTG płuc. W opisie spłycony prawy kąt p-ż ślad płynu? jest potwierdzeniem faktu jaki miał miejsce 2 dni przed prześwietleniem, w czasie nasilonego kaszlu w ustach po wydzielinie pojawiła się duża ilość płynu , na chusteczce nie była to krew czy flegma to tylko płyn przezroczysty, następnie miejscowy ból. Inny lekarz (przed wynikiem) zbagatelizował informację , że może to być tylko ból ...
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Anetta Oszwa

Królewiecka 146
82-300 Elbląg

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna wizyta, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze radiologami ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Oszwy ! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziękuję
Opinia dodana przez: Zbyszek

lekarz Grzegorz Kulik

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Lekarz godny polecenia.Fachowe podejście,pełen profesjonalizm.Poświęca dużo czasu na dokładne zbadanie.Byłam u Pana Doktora na badaniu w państwowej przychodni i jestem mile zaskoczona.Oby wszyscy lekarza byli tacy.W stosunku do pacjenta miły,uśmiechnięty,przesympatyczny :)
Opinia dodana przez: Agnieszka O
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Radiolog
                                       dr Anna Bodziony

dr Anna Bodziony

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5
02-304 Warszawa

Wspaniały Lekarz, a przede wszystkim Wspaniały Człowiek. Pani Doktor jest bardzo empatyczna, posiada ogromną wiedzę medyczną, dobro Pacjenta jest dla Pani Doktor Najważniejsze. Cierpliwie i dokładnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Na pewno zgłoszę się na kolejną wizytę, gdyby nowe problemy zdrowotne wystąpiły w przyszłości.
Opinia dodana przez: Patryk Zakrzewski

dr Bartosz Mozołowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Lekarz godny polecenia! Wnikliwe i dokładne badanie w moim przypadku usg. Uprzejmy i w pełni profesjonalny. Kompetentny.
Opinia dodana przez: Martyna

Iwona Okpisz

Jaworowa 23
64-600 Oborniki

NAjlepszy radiolog jakiego znam. Oby tak dalej Pani Iwonko.

lekarz Wiesław Jurkowski

Szpital Miejski nr 2
Mysłowice

Krótko pisząc - wspaniały człowiek, genialny lekarz, super uprzejmy no i co najważniejsze wspaniały specjalista, niezwykle skrupulatny, dokładny, po prostu perfekcjonista! Gorąco polecam wszystkim Pana Doktora!

dr n. med. Wanda Cyrul

Radiolog, USG dzieci

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Pani dr jest radiologiem dziecięcym, rewelacyjna w podejściu do dzieciaczków, szczególnie tych maleńkich, kompetentna, fachowa, same plusy. Polecam!!!
Serdecznie polecam Pana Doktora. Życzliwy, sympatyczny, do rany przyłoż. Badanie przeprowadzane w przyjemny,bezstresowy sposob. Pan Doktor wszystko kompetentnie, w jasny sposob wyjasnia,omawia i doradza. Na każde zadane pytanie, wątpliwość mozna uzyskac wyczerpująca i zrozumiałą dla pacjenta odpowiedz. Takich lekarzy potrzeba. Ciesze sie,ze trafiłam wlaśnie na Pana Doktora. Doktora przez duze D,bo zasługuje Pan na ten tytuł. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Pana Doktora i życzę zdrówka!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anna Drożniak

Radiolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101
30-376 Kraków

Pani Doktor Drożniak wykonuje biopsje grubo-igłowe piersi i tarczycy pod kontrolą USG 3D wraz z oceną histopatologiczną pobranej tkanki.

lekarz Dorota Cieślar-Jopek

Onkolog, Radiolog

Bielsko-Biała

Bardzo gorąco polecam pania doktor. Bardzo miła i kompetentna, nie stwarza bariery, swobodnie moża zapytać o wszystko, pod jej opieką czuję się bardzo dobrze. Nawet jak zadzwoniłam po pół roku doskonale mnie pamiętała choć nie byłam ciężkim przypadkiem pani doktor, to było miłe.

dr n. med. Wojciech Wawrzynek

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Doktor Wawrzynek to profesjonalista,człowiek który w trakcie badań nie stwarza dystansu,potrafi człowieka wyciszyć a nawet rozbawić.Trafiłam do Niego z "dziwną" zmiana w okilicy barku. Zrobił badanie,pokierował dalej i zapewnił pomoc i wsparcie mające dla Mnie ogromne znaczenie.Oby zawsze trafiać do takich lekarzy,budzących zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.W środowisku medycznym uchodzi za fachowca wysokiej klasy. W pełni podzielam tę opinię. To nie tylko fachowiec wysokiej klasy ,ale przede wszystkim człowiek o wielkim ...
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Katarzyna Roszak-Mazurek

os. Stare Żegrze 139 lok. 3
61-249 Poznań

Hi Katya - can you confirm you're address for the Christmas parcel thanks. Dr Geof Naisby.......................